
1 / 9
Skoda Fabia Mk2 (5J) Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161A SKZAZ4H7509638
UsedSKU: MDV87078
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5J0035161A |
| OEM code | SKZAZ4H7509638 |
| Other codes | 0013HW005 |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 59 kW |
| Engine code | BNV |
| Mileage | 99 416 km |
| Color | highland gruen / LF6K |
| VIN | TMBDF65J193061938 |
| Condition | Used |
Category: Radio/CD/DVD/GPS head unit
Description
sec.code not included
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161D 2831745
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV106048
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161 10R032432
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 51kW
10.10 €MDV60944
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.2L 51kW
10.10 €MDV62726
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija MEXN4000BT 1615934
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 51kW
50.50 €MDV84097
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5J0035161A SW0014
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV7361
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija MVHS420BT 10R051103
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 63kW
50.00 €MDV104838


