
1 / 7
BMW 1 F20 F21 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 6SBU14A GE4472604711
UsedSKU: MDV91209
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6SBU14A |
| OEM code | GE4472604711 |
| Make | BMW |
| Model | 1 F20 F21 |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | N47D16A |
| Mileage | 119 077 km |
| Color | mineralgrau / B39 |
| VIN | WBA1C92070J432282 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items
UsedMazā radiatora ventilators T1014418T
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV90508
UsedApsildes radiatora vārsts (-i) 140324
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
10.10 €MDV69481
UsedElektriskais cirkulācijas sūknītis 9254742 17331410
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
5.00 €MDV70419
UsedApsildes radiatora vārsts (-i) NW6415 8514557
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV72869
UsedAntena (GPS antena) 1682708BF 6959147
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV73458
UsedGaisa spilvenu vadības bloks 0285012518 9348726
BMW · 1 F20 F21 · 2015 · 1.5L
10.10 €MDV49343







