
1 / 6
Nissan Qashqai Papildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89072564
UsedSKU: MDV92154
35.34 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 26590JD00A |
| OEM code | 89072564 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 282 |
| Mileage | 159 889 km |
| Color | red / Z10 |
| VIN | SJNFCAJ10U1449915 |
| Condition | Used |
Category: Third/center stoplight
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 00954000 26580JD00B
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80763
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89318791
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV98156
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 26590BM400 24350002
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV101206
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 26590BR00A 89318795
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
30.00 €MDV98198
UsedAizmugurē atstarotājs 26561BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106421
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 89070312
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430







