
1 / 6
Ford Mondeo MK IV Apakšspārns 7S71A16115A LKN0097A
UsedSKU: MDV92549
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 7S71A16115A |
| OEM code | LKN0097A |
| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2008 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | QXBA |
| Mileage | 132 000 km |
| Color | morello / M8 |
| VIN | WF0GXXGBBG8S04798 |
| Condition | Used |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedApakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788
UsedApakšspārns 7S71A16115A 0007A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599
UsedApakšspārns 7S71A16114A LKN0097A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592
UsedApakšspārns 7s71a16115a V600
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553
UsedApakšspārns 7S71A16114A LKI10097
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552
UsedApakšspārns 7S71A16115A 7S71A16115Ag
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV92532









