
1 / 7
Nissan Qashqai Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28184JD45A PN3000FA
UsedSKU: MDV93284
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 28184JD45A |
| OEM code | PN3000FA |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 282 |
| Mileage | 100 446 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2019109 |
| Condition | Used |
Category: Radio/CD/DVD/GPS head unit
Description
Sec.code not included
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD40A PN2804F
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106389
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 25915BH20C 7612830092
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
25.25 €MDV91551
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija f60658
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28184JD45A CL081890083447
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989




