
1 / 10
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Rokturu komplekts 8P0953519A 8P0953513A
UsedSKU: MDV94551
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8P0953519A |
| OEM code | 8P0953513A |
| Other codes | 8P0907137BK |
| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 219 000 km |
| Color | avussilber / LY7J |
| VIN | WAUZZZ8P68A196581 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRokturu komplekts 8P0907137CD 8P0953513E
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
15.00 €MDV106414
UsedRokturu komplekts 8P0953513B 8P0953519
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 1.9L
30.00 €MDV102061
UsedRokturu komplekts 8P0907137BG 8P0953519
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV101928
No photo
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 1K0959653D
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104698
No photo
UsedPagrieziena signālu / lukturu sviria 8P0953513E
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV104696
No photo
UsedStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 8P0953519E 00401202865604
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV104693

