
1 / 8
Volkswagen Touran I Gateway vadības modulis 1K0907530K 5WK50000B
UsedSKU: MDV97454
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0907530K |
| OEM code | 5WK50000B |
| Other codes | 1K0907951 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Touran I |
| Year | 2007 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 153 248 km |
| Color | reflexsilber / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZ7W052529 |
| Condition | Used |
Category: Gateway control module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedGateway vadības modulis 1K0907530H 1K0907951
Volkswagen · Touran I · 2006 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV33982
No photo
UsedKomforta modulis H54S2602 F005V00744
Volkswagen · Touran I · 2010 · 1.9L
15.00 €MDV105076
No photo
UsedDzinēja vadības bloks 03G906021KC 1039S17168
Volkswagen · Touran I · 2006 · 1.9L 77kW
20.20 €MDV88159
UsedDzinēja vadības bloks 03G906021KF 1039S14574
Volkswagen · Touran I · 2006 · 2.0L 82kW
20.20 €MDV94622
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV12754
UsedDzinēja vadības bloks 03G906021AN 03G906021MM
Volkswagen · Touran I · 2008 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV60952





