
1 / 8
Volkswagen Golf Plus Aizmugurējais lukturis virsbūvē 5M0945096K
UsedSKU: MDV99235
40.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5M0945096K |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 55 kW |
| Engine code | BCA |
| Mileage | 102 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ6W554212 |
| Condition | Used |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 5M0945095K 964961016
Volkswagen · Golf Plus · 2005 · 1.9L 77kW
40.39 €MDV79247
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 5M0945094L 89033598
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
10.10 €MDV49207
UsedNumura zīmes apgaismojums 3B5943021B
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
20.20 €MDV47349
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 5M045093K
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV1658
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 5M0945093K
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV86808
UsedNumura zīmes apgaismojums 5N0943021 07168
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
5.00 €MDV64761


