
1 / 6
Ford Focus Slieksnis BM51A10155A BM51A10154A
LietotaSKU: MDV100327
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | BM51A10155A |
| OEM kods | BM51A10154A |
| Citi kodi | 11371 |
| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.0L 92 kW |
| Dzinēja kods | M1DA |
| Nobraukums | 150 946 km |
| Krāsa | race red / ZC |
| VIN | WF0KXXGCBKDE41019 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Slieksnis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDubļusargu komplekts 8M5J28370AA 8M5J28371AA
Ford · Focus · 2008 · 1.6L 74kW
10.10 €MDV28966
LietotaDubļusargu komplekts BM5JA28370AB BM5JX16A262AA
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
35.00 €MDV103580
LietotaDubļusargu komplekts BM5JA28371AB BM5JX16A262AA
Ford · Focus · 2013 · 1.0L 92kW
35.00 €MDV100368
LietotaAizmugurējais dubļusargs BM5JA28370AB BM5JA28371AB
Ford · Focus · 2011 · 2.0L 120kW
20.00 €MDV99018
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828BF AN3AC
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
25.00 €MDV104689
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828EE AN3AC
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 134kW
40.00 €MDV104607


