
1 / 8
Seat Ibiza IV (6J,6P) Stūres drošības spilvens 6J0880201K 34096014A
LietotaSKU: MDV100396
70.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6J0880201K |
| OEM kods | 34096014A |
| Citi kodi | 6700NE200020969 |
| Marka | Seat |
| Modelis | Ibiza IV (6J,6P) |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 63 kW |
| Dzinēja kods | CGGB |
| Nobraukums | 71 000 km |
| Krāsa | candyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ6JZBR185031 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 6J0880201A CA300931NC
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2008 · 1.4L
100.99 €MDV69028
LietotaRokturu komplekts 7H0953503GC 204902ATW
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 59kW
15.15 €MDV87875
LietotaRokturu komplekts 6R0953501E 6R0959653
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 51kW
35.34 €MDV64567
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 6R0953521E 6R0959654
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.4L 63kW
80.79 €MDV80880
LietotaStūre FR FRSPECS
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 110kW
180.00 €MDV100433
LietotaRokturu komplekts 7H0953503GJ
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.2L
45.00 €MDV103575











