
1 / 15
Peugeot 1007 Dzinējs KFV TU3A
LietotaSKU: MDV100681
500.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | KFV |
| OEM kods | TU3A |
| Citi kodi | 43000MILES |
| Marka | Peugeot |
| Modelis | 1007 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 54 kW |
| Dzinēja kods | KFV (TU3A) |
| Nobraukums | 43 000 km |
| Krāsa | rouge aden / KKN |
| VIN | VF3KMKFVC20070720 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=QM7SLrVonos ----------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē bampera sija / balka 412393B1
Peugeot · 1007 · 2008 · 1.4L
10.10 €MDV83720
LietotaPriekšējais bamperis 9651378877 101902
Peugeot · 1007 · 2008 · 1.4L
222.18 €MDV83438
LietotaRadiatoru panelis 9680818480
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 52kW
20.20 €MDV36676
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 9657614780 190705
Peugeot · 1007 · 2005 · 1.4L 50kW
10.10 €MDV18368
LietotaDzinēja vadības bloks 9655460380 K3159
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV24499
LietotaPriekšpusē bampera sija / balka
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 47kW
10.10 €MDV17205




