
1 / 7
Mazda Xedos 9 Gaisa spilvenu vadības bloks TB4867650A 7G22A
LietotaSKU: MDV102369
25.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | TB4867650A |
| OEM kods | 7G22A |
| Citi kodi | 2052949 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | Xedos 9 |
| Gads | 1998 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.5L 122 kW |
| Dzinēja kods | KL-DE |
| Nobraukums | 60 674 km |
| Krāsa | mid green / 15X |
| VIN | JMZTA12L501202067 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa spilvenu vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaKruīza kontroles vadības bloks G6T5197
Mazda · Xedos 9 · 1999 · 2.3L 155kW
20.00 €MDV59719
LietotaCD/DVD mainītājs 688251991 CDC634
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.3L
15.15 €MDV91852
LietotaCD/DVD mainītājs 675108MHZ 153279KH
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
90.00 €MDV103207
LietotaCita veida releji T03266810
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
10.00 €MDV102615
LietotaDrošinātāju bloks 0486 6J18
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
15.00 €MDV102525
LietotaAizdedzes ECU komplekts 0797007703 KLL218881C
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
100.00 €MDV101685







