
1 / 7
Mazda Xedos 9 Gaisa spilvenu vadības bloks TB4867650A 7G22A
UsedSKU: MDV102369
25.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | TB4867650A |
| OEM code | 7G22A |
| Other codes | 2052949 |
| Make | Mazda |
| Model | Xedos 9 |
| Year | 1998 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.5L 122 kW |
| Engine code | KL-DE |
| Mileage | 60 674 km |
| Color | mid green / 15X |
| VIN | JMZTA12L501202067 |
| Condition | Used |
Category: Airbag control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedKruīza kontroles vadības bloks G6T5197
Mazda · Xedos 9 · 1999 · 2.3L 155kW
20.00 €MDV59719
UsedCD/DVD mainītājs 688251991 CDC634
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.3L
15.15 €MDV91852
UsedCD/DVD mainītājs 675108MHZ 153279KH
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
90.00 €MDV103207
UsedCita veida releji T03266810
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
10.00 €MDV102615
UsedDrošinātāju bloks 0486 6J18
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
15.00 €MDV102525
UsedAizdedzes ECU komplekts 0797007703 KLL218881C
Mazda · Xedos 9 · 1998 · 2.5L 122kW
100.00 €MDV101685







