
1 / 8
Seat Ibiza IV (6J,6P) Aizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505A
LietotaSKU: MDV103240
30.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6J3827505A |
| Marka | Seat |
| Modelis | Ibiza IV (6J,6P) |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 63 kW |
| Dzinēja kods | CGGB |
| Nobraukums | 116 394 km |
| Krāsa | candyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ6JZBR147573 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.2L 55kW
30.00 €MDV104712
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
25.00 €MDV105024
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV83701
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV94666
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
15.15 €MDV94504
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 51kW
20.20 €MDV66948




