
1 / 8
Seat Ibiza IV (6J,6P) Aizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505A
UsedSKU: MDV103240
30.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6J3827505A |
| Make | Seat |
| Model | Ibiza IV (6J,6P) |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 63 kW |
| Engine code | CGGB |
| Mileage | 116 394 km |
| Color | candyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ6JZBR147573 |
| Condition | Used |
Category: Tailgate/trunk/boot lock/catch/latch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.2L 55kW
30.00 €MDV104712
No photo
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
25.00 €MDV105024
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV83701
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J3827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV94666
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
15.15 €MDV94504
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 6J4827505B
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 51kW
20.20 €MDV66948




