
1 / 6
Skoda Fabia Mk2 (5J) Stūres drošības spilvens 61872050A 5J0880201H
LietotaSKU: MDV103330
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 61872050A |
| OEM kods | 5J0880201H |
| Citi kodi | 0014W08VY8A |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L |
| Dzinēja kods | CGPA |
| Nobraukums | 68 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBFH25J1B3052996 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 5J0880201K 61872050B
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.6L 77kW
40.39 €MDV70060
LietotaStūres drošības spilvens 61872050B 5J0880201K
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
40.00 €MDV99232
Nav foto
LietotaAizdedzes atslēga / karte 3T0837202H 5FA01041302
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV104637
LietotaAizkars 5J9867871B 076030000502
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV84581
LietotaRokturu komplekts 204143ATW 7H0953503BL
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
10.00 €MDV103388
LietotaRokturu komplekts 6Q0953503DQ 6Q0959653B
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
15.00 €MDV103579


