
1 / 6
Skoda Fabia Mk2 (5J) Stūres drošības spilvens 61872050A 5J0880201H
UsedSKU: MDV103330
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 61872050A |
| OEM code | 5J0880201H |
| Other codes | 0014W08VY8A |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L |
| Engine code | CGPA |
| Mileage | 68 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBFH25J1B3052996 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStūres drošības spilvens 5J0880201K 61872050B
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.6L 77kW
40.39 €MDV70060
UsedStūres drošības spilvens 61872050B 5J0880201K
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
40.00 €MDV99232
No photo
UsedAizdedzes atslēga / karte 3T0837202H 5FA01041302
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV104637
UsedAizkars 5J9867871B 076030000502
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV84581
UsedRokturu komplekts 204143ATW 7H0953503BL
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
10.00 €MDV103388
UsedRokturu komplekts 6Q0953503DQ 6Q0959653B
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
15.00 €MDV103579


