
1 / 7
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Stūres drošības spilvens 62218052A 1Z0880201AH
LietotaSKU: MDV103486
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 62218052A |
| OEM kods | 1Z0880201AH |
| Citi kodi | 001NH00L48A |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CEGA |
| Nobraukums | 206 000 km |
| Krāsa | antracite / LF8J |
| VIN | TMBUH21Z092029616 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 1Z0880201AH
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV85824
LietotaStūres drošības spilvens
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 2.0L
10.10 €MDV63124
LietotaStūres drošības spilvens 1Z0880201Q 61772050C
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2005 · 2.0L
20.20 €MDV68982
Nav foto
LietotaStūres drošības spilvens 1Z0880201AR 62218051B
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 2.0L 103kW
51.01 €MDV88336
LietotaStūres drošības spilvens 1U0880201 1U0880201A
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV4439
LietotaStūres drošības spilvens 1Z0880201AQ
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
30.00 €MDV99114

