
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Antenas pastiprinātājs 8K9035225A
LietotaSKU: MDV103549
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8K9035225A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 220 000 km |
| Krāsa | granatrot / LZ3F |
| VIN | WAUZZZ8K29A206514 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Antenas pastiprinātājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaAntenas pastiprinātājs 8K9035225A 7617310146
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
LietotaAntenas pastiprinātājs 8E0035456D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88379
LietotaZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Nav foto
LietotaMultimediju kontrolieris 10R024808 V290007000
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420
Nav foto
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8R0035223F 0807101505
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8R0035223G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548






