
1 / 43
Ford Focus Pilns virsbūves komplekts BM5JA10154A BM5JA10155A
LietotaSKU: MDV103742
450.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | BM5JA10154A |
| OEM kods | BM5JA10155A |
| Citi kodi | BM51A104C21AC |
| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 134 kW |
| Dzinēja kods | JTDA |
| Nobraukums | 112 000 km |
| Krāsa | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKCY54506 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Pilns virsbūves komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPilns virsbūves komplekts CM51A10154A BM5T144210ADW
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
450.00 €MDV103713
LietotaPilns virsbūves komplekts CM51A10154A CM51A10155A
Ford · Focus · 2011 · 1.0L
450.00 €MDV99652
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828BF AN3AC
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
25.00 €MDV104689
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828EE AN3AC
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 134kW
40.00 €MDV104607
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828CD AN3AC
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
25.00 €MDV104605
LietotaAntena (GPS antena) AM5T18828CC AN3AC
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
15.15 €MDV94285











