
1 / 43
Ford Focus Pilns virsbūves komplekts BM5JA10154A BM5JA10155A
UsedSKU: MDV103742
450.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | BM5JA10154A |
| OEM code | BM5JA10155A |
| Other codes | BM51A104C21AC |
| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 134 kW |
| Engine code | JTDA |
| Mileage | 112 000 km |
| Color | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKCY54506 |
| Condition | Used |
Category: Complete body kit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPilns virsbūves komplekts CM51A10154A BM5T144210ADW
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
450.00 €MDV103713
UsedPilns virsbūves komplekts CM51A10154A CM51A10155A
Ford · Focus · 2011 · 1.0L
450.00 €MDV99652
No photo
UsedAntena (GPS antena) AM5T18828BF AN3AC
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
25.00 €MDV104689
No photo
UsedAntena (GPS antena) AM5T18828EE AN3AC
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 134kW
40.00 €MDV104607
No photo
UsedAntena (GPS antena) AM5T18828CD AN3AC
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
25.00 €MDV104605
UsedAntena (GPS antena) AM5T18828CC AN3AC
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
15.15 €MDV94285











