
1 / 6
Nissan Juke I F15 Priekšpusē bampera turētājs MT4231 62223BA60A
Ar defektuSKU: MDV103806
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | MT4231 |
| OEM kods | 62223BA60A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 119 621 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Priekšpusē bampera turētājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
150.00 €MDV104030
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
60.00 €MDV103769
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567
LietotaSpārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645
LietotaApakšspārns 63843BA60A 63843BA65A
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568
LietotaApakšspārns 63842BA60A
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486











