
1 / 5
Mini One - Cooper Coupe R56 Vakuumsūknis N18B16A
LietotaSKU: MDV104188
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | N18B16A |
| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 135 kW |
| Dzinēja kods | N18B16A |
| Nobraukums | 109 000 km |
| Krāsa | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Vakuumsūknis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaSadales fāžu regulators 7533905
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.4L
20.20 €MDV43742
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2009 · 1.4L 70kW
10.10 €MDV30512
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
10.10 €MDV38819
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150 K5461
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
10.10 €MDV39676
LietotaEļļas filtra turētājs / dzesētājs FL526 8643745
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
50.00 €MDV104294
LietotaKloķvārpstas skriemelis 7562801
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
5.00 €MDV104208











