
1 / 5
Mini One - Cooper Coupe R56 Vakuumsūknis N18B16A
UsedSKU: MDV104188
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | N18B16A |
| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 135 kW |
| Engine code | N18B16A |
| Mileage | 109 000 km |
| Color | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Condition | Used |
Category: Vacuum pump
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedSadales fāžu regulators 7533905
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.4L
20.20 €MDV43742
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2009 · 1.4L 70kW
10.10 €MDV30512
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
10.10 €MDV38819
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) M04013A150 K5461
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
10.10 €MDV39676
UsedEļļas filtra turētājs / dzesētājs FL526 8643745
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
50.00 €MDV104294
UsedKloķvārpstas skriemelis 7562801
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
5.00 €MDV104208











