
1 / 42
Mini One - Cooper Coupe R56 Galva V758067980 N18B16A
LietotaSKU: MDV104273
150.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | V758067980 |
| OEM kods | N18B16A |
| Citi kodi | 6772034 |
| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 135 kW |
| Dzinēja kods | N18B16A |
| Nobraukums | 109 000 km |
| Krāsa | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Galva
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaSadales vārpstas skriemelis / "Vanos" 7545862 V754586280
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104299
Ar defektuBloks V758456680 N18B16A
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
150.00 €MDV104403
LietotaKloķvārpsta N18B16A 1786677
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
250.00 €MDV104381
LietotaKarteris V75504838004 V755048380
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
15.00 €MDV104179
Ar defektuSadales vārpstas skriemelis / "Vanos" 7536085 V753608580
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104304
LietotaVirzulis ar klani N18B16A
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104253











