
1 / 42
Mini One - Cooper Coupe R56 Galva V758067980 N18B16A
UsedSKU: MDV104273
150.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | V758067980 |
| OEM code | N18B16A |
| Other codes | 6772034 |
| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 135 kW |
| Engine code | N18B16A |
| Mileage | 109 000 km |
| Color | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Condition | Used |
Category: Engine head
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedSadales vārpstas skriemelis / "Vanos" 7545862 V754586280
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104299
With defectsBloks V758456680 N18B16A
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
150.00 €MDV104403
UsedKloķvārpsta N18B16A 1786677
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
250.00 €MDV104381
UsedKarteris V75504838004 V755048380
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
15.00 €MDV104179
With defectsSadales vārpstas skriemelis / "Vanos" 7536085 V753608580
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104304
UsedVirzulis ar klani N18B16A
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104253











