
1 / 10
Nissan Qashqai Bampera apakšas aizsargs 75892 75892BR00A
LietotaSKU: MDV104421
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 75892 |
| OEM kods | 75892BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 110 000 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaBampera apakšas aizsargs 75892JD000
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
15.15 €MDV76883
LietotaBampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV53790
LietotaBampera apakšas aizsargs 75892BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV38556
LietotaDzinēja apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV76855
LietotaVidusdaļas apakšas aizsargs 74814BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38611
LietotaVidusdaļas apakšas aizsargs 74815BR00A 74815BR30A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38609



