
1 / 15
Nissan Qashqai Augšējais režģis 62310BR00A
LietotaSKU: MDV104281
45.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 62310BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 110 000 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Augšējais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAugšējais režģis 9693M4213
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516
LietotaAugšējais režģis 62310BP004
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
52.35 €MDV67576
LietotaAugšējais režģis A0455283
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
70.00 €MDV104046
Ar defektuAugšējais režģis 62310JD000 62310JD00B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV95712
Nav foto
LietotaVideokamera priekšējā bamperī 284F1BR00C 001344
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
70.00 €MDV104163
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371



