
1 / 15
Nissan Qashqai Augšējais režģis 62310BR00A
UsedSKU: MDV104281
45.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 62310BR00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper upper radiator grill
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAugšējais režģis 9693M4213
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516
UsedAugšējais režģis 62310BP004
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
52.35 €MDV67576
UsedAugšējais režģis A0455283
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
70.00 €MDV104046
With defectsAugšējais režģis 62310JD000 62310JD00B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV95712
No photo
UsedVideokamera priekšējā bamperī 284F1BR00C 001344
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
70.00 €MDV104163
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371



