
1 / 10
Skoda Octavia Mk1 (1U) Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD7V16 1J0820803K
LietotaSKU: MDV105405
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | SD7V16 |
| OEM kods | 1J0820803K |
| Citi kodi | 3872610224 |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk1 (1U) |
| Gads | 2002 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 132 kW |
| Dzinēja kods | AUQ |
| Nobraukums | 204 000 km |
| Krāsa | flash red / LF3K |
| VIN | TMBUR41U638687572 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) 0986221024 06B905115R
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105816
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV104684
Nav foto
LietotaAizdedzes ECU komplekts 06A906032 26SA8569
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
400.00 €MDV104543
LietotaStarteris 0001121008
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV105697
LietotaĢenerators 030903023J
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105402
LietotaStūres pastiprinātāja sūknis 1J0422154E
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105423







