
1 / 10
Skoda Octavia Mk1 (1U) Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD7V16 1J0820803K
UsedSKU: MDV105405
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | SD7V16 |
| OEM code | 1J0820803K |
| Other codes | 3872610224 |
| Make | Skoda |
| Model | Octavia Mk1 (1U) |
| Year | 2002 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 132 kW |
| Engine code | AUQ |
| Mileage | 204 000 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBUR41U638687572 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) 0986221024 06B905115R
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105816
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV104684
No photo
UsedAizdedzes ECU komplekts 06A906032 26SA8569
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
400.00 €MDV104543
UsedStarteris 0001121008
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
20.00 €MDV105697
UsedĢenerators 030903023J
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105402
UsedStūres pastiprinātāja sūknis 1J0422154E
Skoda · Octavia Mk1 (1U) · 2002 · 1.8L 132kW
15.00 €MDV105423







