
1 / 6
Renault Modus Drošinātāju bloks 902665A 11B071396
LietotaSKU: MDV106170
120.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 902665A |
| OEM kods | 11B071396 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Modus |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 65 kW |
| Dzinēja kods | K9K 770 |
| Nobraukums | 106 922 km |
| Krāsa | gris cassiopee / TEKNG |
| VIN | VF1JP04F544911900 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaKomforta modulis 8200525387 8200440689A
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
15.15 €MDV36587
LietotaPārnesumkārbas vadības bloks 8200497460 8200410516
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19007
LietotaSānu spoguļu slēdzis 8200002442A 214919
Renault · Modus · 2006 · 1.4L
5.00 €MDV52079
LietotaElektrisko logu slēdzis 8200277631A 600600H
Renault · Modus · 2006 · 1.4L 1kW
5.00 €MDV9213
Nav foto
LietotaRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 8200833420
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
80.00 €MDV104847
LietotaBampera apakšas aizsargs 8200259264
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
20.00 €MDV105162

