
1 / 25
Renault Modus Dzinējs K9K770 K9K
LietotaSKU: MDV104879
650.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K9K770 |
| OEM kods | K9K |
| Marka | Renault |
| Modelis | Modus |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 65 kW |
| Dzinēja kods | K9K 770 |
| Nobraukums | 106 922 km |
| Krāsa | gris cassiopee / TEKNG |
| VIN | VF1JP04F544911900 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStarteris K9K766
Renault · Modus · 2007 · 1.5L 63kW
20.20 €MDV65188
LietotaDrošinātāju bloks 902665A 11B071396
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
120.00 €MDV106170
Nav foto
LietotaRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 8200833420
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
80.00 €MDV104847
LietotaBampera apakšas aizsargs 8200259264
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
20.00 €MDV105162
LietotaKomforta modulis 8200525387 8200440689A
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
15.15 €MDV36587
LietotaPārnesumkārbas vadības bloks 8200497460 8200410516
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19007
