
1 / 25
Renault Modus Dzinējs K9K770 K9K
UsedSKU: MDV104879
650.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K9K770 |
| OEM code | K9K |
| Make | Renault |
| Model | Modus |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 65 kW |
| Engine code | K9K 770 |
| Mileage | 106 922 km |
| Color | gris cassiopee / TEKNG |
| VIN | VF1JP04F544911900 |
| Condition | Used |
Category: Engine
Description
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStarteris K9K766
Renault · Modus · 2007 · 1.5L 63kW
20.20 €MDV65188
UsedDrošinātāju bloks 902665A 11B071396
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
120.00 €MDV106170
No photo
UsedRūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i) 8200833420
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
80.00 €MDV104847
UsedBampera apakšas aizsargs 8200259264
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
20.00 €MDV105162
UsedKomforta modulis 8200525387 8200440689A
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
15.15 €MDV36587
UsedPārnesumkārbas vadības bloks 8200497460 8200410516
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19007
