
1 / 4
Renault Laguna III Signalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
LietotaSKU: MDV12689
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4M5418R0A |
| Citi kodi | K1236 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Laguna III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 782 |
| Nobraukums | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Signalizācijas vadības bloks
Līdzīgas preces
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A 00344184827
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV103557
LietotaGaismas modulis LCM 285800001R 89901165A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV106391
LietotaPārnesumkārbas vadības bloks 5WP22285CC 310361XK2A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV105908
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 52435438 S08C12
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV104292
Nav foto
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 281139717
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
15.00 €MDV104670




