
1 / 4
Renault Laguna III Signalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
UsedSKU: MDV12689
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 4M5418R0A |
| Other codes | K1236 |
| Make | Renault |
| Model | Laguna III |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 782 |
| Mileage | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Condition | Used |
Category: Alarm control unit/module
Similar items
UsedSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A 00344184827
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154
UsedSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV103557
UsedGaismas modulis LCM 285800001R 89901165A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV106391
UsedPārnesumkārbas vadības bloks 5WP22285CC 310361XK2A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV105908
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 52435438 S08C12
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV104292
No photo
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 281139717
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
15.00 €MDV104670




