
1 / 6
Renault Laguna III Dzinēja vadības bloks 237100822R 237100037R
UsedSKU: MDV28313
60.07 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 237100822R |
| OEM code | 237100037R |
| Other codes | S180067140A |
| Make | Renault |
| Model | Laguna III |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 782 |
| Mileage | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Condition | Used |
Category: Engine control unit/module
Similar items
No photo
UsedDzinēja vadības bloks 8200981816 S122326134
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
45.00 €MDV104298
UsedGaismas modulis LCM 285800001R 89901165A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV106391
UsedPārnesumkārbas vadības bloks 5WP22285CC 310361XK2A
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
10.00 €MDV105908
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 52435438 S08C12
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV104292
No photo
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 281139717
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
15.00 €MDV104670
No photo
UsedNavigācijas (GPS) vadības bloks 281139717 280380655R
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104193




