
1 / 5
Seat Leon (1P) Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) 03F905487 0113097A
LietotaSKU: MDV12944
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 03F905487 |
| OEM kods | 0113097A |
| Citi kodi | 13097A |
| Marka | Seat |
| Modelis | Leon (1P) |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 77 kW |
| Nobraukums | 147 000 km |
| VIN | VSSZZZ1PZBR005809 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 2
Līdzīgas preces
LietotaZobsiksnas aizsargs
Seat · Leon (1P) · 2012 · 1.2L 77kW
10.10 €MDV18186
LietotaStarteris 02Z911024A 250112
Seat · Leon (1P) · 2012 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV90798
LietotaĢenerators bse
Seat · Leon (1P) · 2009 · 1.6L 75kW
15.15 €MDV76934
LietotaVakuuma sūknis 06D145100 021919050617544208
Seat · Leon (1P) · 2006 · 2.0L 147kW
10.10 €MDV9703
LietotaVadi (startera) K2573
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV22456
LietotaStarteris 0AH911023F 4280007040
Seat · Leon (1P) · 2012 · 1.2L 77kW
20.20 €MDV11139

