
1 / 12
Infiniti FX Ekrāns / displejs / mazais ekrāns 28287CL70A 28286CL70A
LietotaSKU: MDV18964
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 28287CL70A |
| OEM kods | 28286CL70A |
| Citi kodi | FA6224005 |
| Marka | Infiniti |
| Modelis | FX |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns / gāze |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 4.5L 235 kW |
| Nobraukums | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 28090CA100
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
30.29 €MDV6012
LietotaPulkstenis 25810CG000 G44000A0300001
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6068
LietotaKruīza kontroles vadības bloks 28437CG000
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739
LietotaSkaļrunis priekšējā panelī 28148CG010
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6135
LietotaSkaļrunis (-i) priekšējās durvīs 28148CG000
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6132
LietotaPaneļa apgaismojuma regulēšanas slēdzis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6095










