
1 / 12
Infiniti FX Ekrāns / displejs / mazais ekrāns 28287CL70A 28286CL70A
UsedSKU: MDV18964
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 28287CL70A |
| OEM code | 28286CL70A |
| Other codes | FA6224005 |
| Make | Infiniti |
| Model | FX |
| Year | 2003 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Petrol / Gas |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 4.5L 235 kW |
| Mileage | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Condition | Used |
Category: Screen/display/small screen
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items
UsedEkrāns / displejs / mazais ekrāns 28090CA100
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
30.29 €MDV6012
UsedPulkstenis 25810CG000 G44000A0300001
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6068
UsedKruīza kontroles vadības bloks 28437CG000
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739
UsedSkaļrunis priekšējā panelī 28148CG010
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6135
UsedSkaļrunis (-i) priekšējās durvīs 28148CG000
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.15 €MDV6132
UsedPaneļa apgaismojuma regulēšanas slēdzis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV6095










