
1 / 8
Audi A4 S4 B8 8K Pārslēgšanas mehanisms (kulisa) 8K0711025K 8K0711151B
LietotaSKU: MDV20965
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8K0711025K |
| OEM kods | 8K0711151B |
| Citi kodi | K2347 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 155 kW |
| Dzinēja kods | CDNC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Līdzīgas preces
LietotaMehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba kxp 0B12301
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
100.00 €MDV96064
LietotaPriekšējā pusass 8K04072710
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
15.15 €MDV18770
LietotaPriekšējā pusass 8K04072710
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV18768
LietotaSpararats K1958
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25816
LietotaAizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16796
LietotaAizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16794


