
1 / 9
Audi A4 S4 B8 8K Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba kxp 0B12301
LietotaSKU: MDV96064
100.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | kxp |
| OEM kods | 0B12301 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPārslēgšanas mehanisms (kulisa) 8K0711025K 8K0711151B
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV20965
LietotaPriekšējā pusass 8K04072710
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
15.15 €MDV18770
LietotaPriekšējā pusass 8K04072710
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV18768
LietotaSpararats K1958
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25816
LietotaAizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16796
LietotaAizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16794






