
1 / 5
Audi A4 S4 B8 8K Skaņas pastiprinātājs 8T0035223S 8T0035223B
LietotaSKU: MDV96885
150.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8T0035223S |
| OEM kods | 8T0035223B |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Skaņas pastiprinātājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8R0035223F 0807101505
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8R0035223G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548
LietotaSkaņas pastiprinātājs 8T0035223J 720300400100
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV91631
LietotaZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Nav foto
LietotaAntenas pastiprinātājs 8K9035225A 7617310146
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
Nav foto
LietotaMultimediju kontrolieris 10R024808 V290007000
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420






