
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Gateway vadības modulis 8T0907468H
LietotaSKU: MDV97476
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8T0907468H |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gateway vadības modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGateway vadības modulis 8R0907468A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684
LietotaGateway vadības modulis 8T0907468R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Nav foto
LietotaKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577






