
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Gateway vadības modulis 8T0907468H
UsedSKU: MDV97476
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8T0907468H |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Condition | Used |
Category: Gateway control module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGateway vadības modulis 8R0907468A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684
UsedGateway vadības modulis 8T0907468R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044
UsedRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
No photo
UsedKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577






