
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Bagāžnieka rokturis 5N0827566B
UsedSKU: MDV96830
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5N0827566B |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Condition | Used |
Category: Tailgate/trunk/boot exterior handle
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedBagāžnieka rokturis 5N0827566 5N0827566T
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91004
UsedBagāžnieka rokturis 5N0827566B BN3CZ
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV104019
UsedBagāžnieka rokturis 5N0827566
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV91454
UsedBagāžnieka rokturis 5N0827566B
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV91462
No photo
UsedAizmugurējā pārsega pievilcējs 4F9827383G 160114
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91854
UsedAizmugurējā pārsega pievilcējs 4F9910591 E5130080G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
40.00 €MDV104256






