
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8T2035186C MGCFC00179
UsedSKU: MDV96926
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8T2035186C |
| OEM code | MGCFC00179 |
| Other codes | 00474 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Condition | Used |
Category: Radio/CD/DVD/GPS head unit
Description
Sec.code not included
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8T2035186B CQJA1775G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8T2035186P CQJA1971G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
55.00 €MDV104820
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8T2035186P 21576806
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104261
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8T2035186B CQJA1775G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
10.00 €MDV101569
UsedZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
No photo
UsedAntenas pastiprinātājs 8K9035225A 7617310146
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640






