
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Gateway vadības modulis 8T0907468H
Б/уSKU: MDV97476
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8T0907468H |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2008 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | CAGA |
| Пробег | 198 760 км |
| Цвет | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Модуль управления gateway
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уGateway vadības modulis 8R0907468A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684
Б/уGateway vadības modulis 8T0907468R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044
Б/уRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Нет фото
Б/уKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043AF A2C53345978
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577






