
1 / 12
Audi A4 S4 B8 8K Numura zīmes apgaismojums 8T0943021
LietotaSKU: MDV96828
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8T0943021 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Numura zīmes apgaismojums
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaNumura zīmes apgaismojums 8T0943021
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104536
LietotaNumura zīmes apgaismojums A046341
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62717
LietotaNumura zīmes apgaismojums A046341
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62719
LietotaNumura zīmes apgaismojums 8T0943021
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46257
LietotaNumura zīmes apgaismojums 8T0943021
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46258
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 8K9945096 230114R
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV92095






