
1 / 4
Skoda Superb B5 (3U) Parkošanās sensors PDC 1J0971921K 3U0919491A
LietotaSKU: MDV20995
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1J0971921K |
| OEM kods | 3U0919491A |
| Citi kodi | K1103 |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Superb B5 (3U) |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 96 kW |
| Dzinēja kods | AWX |
| Nobraukums | 180 000 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Parkošanās sensors PDC
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 6013966
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV106399
Nav foto
LietotaDzinēja vadības bloks 03G906016GT
Skoda · Superb B5 (3U) · 2007 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV88121
Nav foto
LietotaSēdekļu apsildes slēdzis 3U0963563
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV14340
LietotaStūres pogas / slēdži
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV15111
LietotaAizdedzes ECU komplekts 038906019EG 1039S00230
Skoda · Superb B5 (3U) · 2003 · 1.9L 96kW
35.34 €MDV54883
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Skoda · Superb B5 (3U) · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV80774










